Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri
Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri Reviewed by Momizat on . Spor ve Klasik Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri          Ev dekorasyonu konusunda yatak odası dekorasyonu en önemli odalardan bir tanesidir. Yatak odamızı dekor Spor ve Klasik Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri          Ev dekorasyonu konusunda yatak odası dekorasyonu en önemli odalardan bir tanesidir. Yatak odamızı dekor Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Yatak Odası » Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Spor ve Klasik Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

         Ev dekorasyonu konusunda yatak odası dekorasyonu en önemli odalardan bir tanesidir. Yatak odamızı dekor etmeden önce odamızın ölçülerini çok dikkatli almalıyız, sonrasında doğacak sıkışmalardan dolayı odanızın sıkışık bir hal aldığını görebilirsiniz. Yatak odaları genelde ferah olmuyor şuan yapılan 1+1 ve 2+1 daireler veya residenceler’de yatak odaları genelde 15-20 m2 oluyor. Bu yüzden küçük bir eve sahipseniz kesinlikle bu dediklerimizi kulak ardı yapmayınız.
Yatak odamızın m2 alındıktan sonra yatağımızı ve dolabımı nerede konumlandıracaksak ona göre ölçülerde mobilya almalıyız. Küçük bir odaya sahipseniz ve ev sahibi iseniz özel tasarım bir yatak odası yaptırmanızı tavsiye ederiz. Hazır yatak odaları küçük m2 sahip odalar için çok fazla kullanışlı olmuyor. Sonrasın da gelecek işlemlerden bir tanesi de yatak odanızın duvarlarını kesinlikle açık tonlarda seçmelisiniz, koyu tonlu yatak odaları genelde mobilyaları kapatıyor ve odanızı aydınlatmakta sıkıntılar çıkarabiliyor.
Aşağıda bir kaç örnek yatak odası dekorasyon hakkında yazmak istedik; İlk dekorasyon olarak sarı mobilya rafı ve ev aksesuarları kullanarak dikkat çekmeyi başarmış sizlerde aydınlatmalarınızı sarı tonlarında yaparsanız odanıza spor bir hava katacaktır. Yatak başlığınızın üstüne sarı çerçeveli güzel bir yağlı boya tabloda koyabilirsiniz. Pastel renkler her zaman yatak odanıza spor bir hava katacaktır. Diğer dekorasyon örneklerinde ise biraz daha klasik tasarımlar yer almakta tabi ki bu tasarımlarda günümüzde halen yerini korumakta.

          Klasik yada basit bir yatak odası tasarlamak istiyorsanız ahşap tonları sizlere yardımcı olacak en trend renklerdir. Eski insanlar dediğimiz bazı kişiler yatak odalarında o ahşap renkleri görmeye bayılırlar, bize sorarsanız bizlerde bazen eski insanların kafasın dayız galiba :). Bir diğer yatak odası dekorasyonu da yatak başlığı özel cilalı ve ahşap kaplama ile tavana kadar devam eden dekorasyon. Bu dekorasyon modern klasikler arasına da girebilir, bu yatak odasına sarı bir obje bizce baya bir hava katacaktır. Bu tarz bir dekorasyon düşünüyorsanız sarı bir aydınlatma lambası veya sarı bir vazo ile tamamlayabilirsiniz.

spor-yatak-oda-dekorasyonukucuk-yatak-oda-dekorasyonu

yatak-odalari

Yatak Odaları

yatak-odasi-dekorasyonu

Yatak Odası Dekorasyon

 

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top