Bahçe dekorasyonu
Kendinize Özel Bahçeler Yaratın Reviewed by Momizat on . Evleri bahçeleri olan kişilerin özellikle bahar ve yaz aylarında evde en çok vakit geçirdikleri bölüm bahçeleri olmaktadır. Büyük veya küçük ebatlara sahip olan Evleri bahçeleri olan kişilerin özellikle bahar ve yaz aylarında evde en çok vakit geçirdikleri bölüm bahçeleri olmaktadır. Büyük veya küçük ebatlara sahip olan Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Bahçe » Kendinize Özel Bahçeler Yaratın

Kendinize Özel Bahçeler Yaratın

Evleri bahçeleri olan kişilerin özellikle bahar ve yaz aylarında evde en çok vakit geçirdikleri bölüm bahçeleri olmaktadır. Büyük veya küçük ebatlara sahip olan bahçeler farklı dekoratif ürünler ile daha dikkat çekici bir hale getirilebilir. Bahçe dekorasyonu adına kullanılacak standart aksesuarların ve bahçe mobilyalarının dışında kendiniz özel olarak tasarladığınız aksesuarlar ile yeni tasarım bahçeler yaratabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Bahçenize yeni bir hava getirmek, bahçeniz ile fark yaratmak istiyorsanız öncelikle işe evinizde kullanmadığınız eski eşyalarınızı değerlendirerek başlayabilirsiniz. Örneğin; kullanmadığınız tencereler, tavalar, kavanozlar, saksılar, konserve kutuları, şifonyerler, eski kapılar, eski yataklar, sandalyeler ve masalar sizin yeni bir bahçe dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı olabilir. Eski tencerenizi ve tavanızı çiçeklik olarak kullanabilir, rengârenk çiçekleri tavanın veya tencerenin içine ekerek bahçenizde bu saksı grupları ile yepyeni bir hava oluşturabilirsiniz.  Konserve kutuları ile ne yapabilirim diye düşünüyorsanız, öncelikle konserve kutularını farklı renklere boyayarak işe başlayabilirsiniz. Kırmızı, sarı, pembe gibi canlı renklere boyadığınız konserve kutularının farklı bölümlerine delikler açabilir ve mumluk olarak kullanarak etrafın rengârenk ışıklanmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle eskitilmiş tarzda olan şifonyerler, egzotik bir bahçe yaratmak adına en doğru olan unsurlar arasında yer almaktadır. Şifonyerlerin içerisine farklı renk ve kokularda olan çiçekleri yerleştirebilir, üzerime konserve kutularında yaptığınız mumlukları yerleştirebilirsiniz. Bahçe dekorasyonları kişilerin isteğine göre çok farklı aşamalardan oluşabilmektedir.

Rahatlığına düşkün olan kişiler bahçelerini yer minderleri, armut koltuklar, hamaklar ve geniş ebatlı salıncakları ile tasarlarken, romantik ve egzotik bir ortam yaratmak isteyen kişiler ise tercihlerini daha çok rüzgâr güllerinden, farklı tasarımlara sahip olan heykellerden, bahçe ışıklandırmalarından, geniş ebatlı masa ve koltuk takımlarından vesu şelalelerinden yana yapmaktadır.

kendin-yap-bahce-dekorasyon bahce-aksesuar bahce-aksesuarlari

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top