Kendin Yap Ev Aksesuarları •
Kendin Yap Ev Aksesuarları Reviewed by Momizat on . Evine bakmayı seven ve ona sürekli yeni şeyler alan hanımlar ev aksesuarları ile de evlerini değiştirebilirler. Üstelik kendinizin de yapabileceği pek çok akses Evine bakmayı seven ve ona sürekli yeni şeyler alan hanımlar ev aksesuarları ile de evlerini değiştirebilirler. Üstelik kendinizin de yapabileceği pek çok akses Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Aksesuarları » Kendin Yap Ev Aksesuarları

Kendin Yap Ev Aksesuarları

Evine bakmayı seven ve ona sürekli yeni şeyler alan hanımlar ev aksesuarları ile de evlerini değiştirebilirler. Üstelik kendinizin de yapabileceği pek çok aksesuar çeşidi vardır. Örneğin yastık kılıflarını ille hazır almanız gerekmez. Bunun için evinizde kullanmadığınız kumaş ve iplerinizden yastıklarınıza rengarenk kılıflar yapabilirsiniz.

Becerikli hanımlar en çok evleri için değişiklik yapmayı severler. Özellikle bir evi güzelleştiren aksesuar ve eşyalardır. Sizlerde evinizde kullanmadığınız pek çok eşyayı farklı şekillere sokabilirsiniz. Böylece evinize başka havalar katmanız mümkün olacaktır. Konserve kutularınızı atmayın. Onları boyayıp içlerine çiçekler ekerseniz siz de yepyeni ev aksesuarları elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda kitap okumayı sevenler için birbirinden farklı tasarımlarıyla kitaplıklar ya da yerde duran gazetelik ve dergiler de eviniz için müthiş bir aksesuar olabilir. Evinize koyacağınız ufak biblolar salonunuza farklı bir hava verecektir. Eğer canlılığı seviyorsanız oturma odanızın bir köşesine camdan bibloluk yapabilir ve oraya çeşitli biblo ya da çerçeveler koyabilirsiniz. Böylece evinizin bir köşesinde duran rengârenk aksesuarlar içinizi kıpır kıpır etmeye yetecektir. Evinizin televizyon köşesi çok mu sade? Yalnızca televizyon ünitesi ile her yeri kaplayan görüntüden sıkıldıysanız ünitenin etrafına çeşitli ev aksesuarları yerleştirerek televizyon keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Aynı zamanda evinizin balkonunu da çok sık kullanıyorsanız oraya da maketten yapılmış kuş ve kafesi ile farklı bir hava katabilirsiniz. Böylece balkonunuzda sade görüntüsünden kurtulmuş olacaktır. Aynı zamanda balkona birde rengârenk süs mandallar koyup orayı da canlı hale getirebilirsiniz.

Evinizin her köşesi gibi banyonuz da çok önemlidir. Banyoya desen desen havlu koymak için bir havluluk köşesi yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda banyonuza çeşitli mumluklar koyarak farklı bir hava katabilirsiniz. Eviniz sizin her şeyiniz ve her haliyle güzel gözükmesi için evlerinizden aksesuar eksik etmeyin. Böylece hem canlı hem pozitif bir eve sahip olursunuz.

kendin-yap-ev-aksesuarları kendin_yap_ev_aksesuarı kendin-yap kendin_yap_dekor

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top