Evinizin Atmosferini Değiştiren Aksesuarlar •
Evinizin Atmosferini Değiştiren Aksesuarlar Reviewed by Momizat on . Ev aksesuarları evin her bölümünde kullanılarak, ortamın atmosferini pozitif yönde değiştirirler. Piyasa da evin her bölümüne ayrı tasarlanmış aksesuarlar yer a Ev aksesuarları evin her bölümünde kullanılarak, ortamın atmosferini pozitif yönde değiştirirler. Piyasa da evin her bölümüne ayrı tasarlanmış aksesuarlar yer a Rating:
Buradasınız: Anasayfa » Ev Aksesuarları » Evinizin Atmosferini Değiştiren Aksesuarlar

Evinizin Atmosferini Değiştiren Aksesuarlar

Ev aksesuarları evin her bölümünde kullanılarak, ortamın atmosferini pozitif yönde değiştirirler. Piyasa da evin her bölümüne ayrı tasarlanmış aksesuarlar yer almaktadır. Örneğin mumlar… Mumlar genellikle evin yemek odası bölümünde veya yatak odası bölümünde kullanılır. Ayrıca bir diğer mum çeşidi olan kokulu mumlar, banyoda bile kullanılabilir. Bu mumların görüntüleri birbirinden farklıdır. Örneğin yemek masasındaki mumlar ince uzun ve dikkat çekici renklerdeyken, banyo mumları daha soft tonlarda ve kokuludur. Sizler evinizin istediğiniz bölümüne uygun şekilde mumlardan tercih edebilirsiniz.

Bir diğer ev aksesuarı, vazolardır. Vazolar ortamın konseptine uygun olarak belirlenmelidir. Örneğin odanızda bir şark köşesi mevcutsa, buraya tarihi bir küp şeklinde vazo alabilirsiniz. Böylelikle tarihi bir ortam oluşturabilir, tamamen bütünlük içeren bir uyum yakalayabilirsiniz. Eğer modern bir koltuk takımı bulundurduğunuz bir odanız var ise bu odaya modern cam bir vazo alarak, içerisinde çiçekler ile destekleyip, ortamın havasına uydurabilirsiniz.

Aynalar hayatımızın vazgeçilmez parçalarıdır. Banyoda, yatak odasında, antrede ve neredeyse evin her yerinde aynalara yer verebiliriz. Peki, bu aynaların hepsi aynı mıdır? Tabi ki hayır… Banyo aynaları genellikle yüz hizasında ve duvara monte edilmiş bir şekilde evlerde bulundurulurken, antre aynaları genellikle boy aynası şeklinde karşımıza çıkar. Yemek odalarında geniş aynalar tercih edilirken, yatak odalarında alçak makyaj aynaları kullanılır. Sizler evinizin bölümlerine göre ayna tercih edebilirsiniz.

Ev aksesuarları, alışveriş merkezlerindeki mağazalardan, internet sitelerinden ve çarşılardan elde edinilebilir. Piyasa da çok fazla aksesuar çeşidi vardır. Eğer bu konuda hiçbir fikir sahibi değilseniz, çeşitli dergilerden ve internet sitelerinden hangi aksesuarın nerede kullanılacağı hakkında bilgi edinebilir, en uygun aksesuarı bu yol ile seçebilirsiniz. Aksesuarın yerini de evinizin yapısına göre belirleyebilirsiniz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı aksesuarlar ile evinizi değiştirin.

ev_aksesuarlari (1) ev_aksesuarlari (2) ev_aksesuarlari (3) ev_aksesuarlari (4) ev_aksesuarlari (1) ev_aksesuarlari (2)

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top