Evinizi Ev Aksesuarları ile Renklendirin •
Evinizi Ev Aksesuarları ile Renklendirin Reviewed by Momizat on . Hayatın koşuşturmacasından uzaklaşmamızı sağlayan tek yer evimiz. Hiçbir yerde evimizde olduğumuz kadar rahat değiliz. İstediğimiz şeyi yapma, dilediğimiz müziğ Hayatın koşuşturmacasından uzaklaşmamızı sağlayan tek yer evimiz. Hiçbir yerde evimizde olduğumuz kadar rahat değiliz. İstediğimiz şeyi yapma, dilediğimiz müziğ Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Aksesuarları » Evinizi Ev Aksesuarları ile Renklendirin

Evinizi Ev Aksesuarları ile Renklendirin

Hayatın koşuşturmacasından uzaklaşmamızı sağlayan tek yer evimiz. Hiçbir yerde evimizde olduğumuz kadar rahat değiliz. İstediğimiz şeyi yapma, dilediğimiz müziği dinleme gibi özgürlükleri bize sağlayan adeta bizim için bir mabet olan yer burası.  Ancak zaman geçtikçe evimizdeki tekdüzelik bizi sıkabiliyor. Özellikle de çalışmayan bayanların günlerinin büyükçe bir kısmını evlerinde geçirdiklerini düşünürsek onlar için bu durum oldukça can sıkıcı bir hale dönüşebiliyor. Evimizdeki bu monotonluktan kurtulmak alınabilecek ev aksesuarları ile aslında oldukça basit. Birkaç küçük dokunuşla evimizi yeniden canlandırabilir ve sıkıcı havasından kurtarabiliriz.

Üstelik bunu yapmak için dudak uçuklatan cinsten harcamalar yapmamıza da gerek yok.  Bu ev aksesuarları hem evimizi daha da güzelleştirecek hem de ruh halimizi değiştirerek evimizdeki sıkıcılığa son verecektir. İsterseniz evinizin bir köşesine güzel bir vazo alıp içine en sevdiğiniz çiçeklerden bir buket yapabilirsiniz. Ya da en güzel anılarınızı ölümsüzleştirmek için çekilen fotoğraflarınıza birkaç fotoğraf çerçevesi alıp güzel anlarınızı sürekli hatırlayabilirsiniz.

Tabi ev aksesuarlarını seçerken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar da var. Bunlardan bir tanesi evinizin dekorasyonunun ne yönde olduğudur.  Modern yapıda bir dekorasyonunuz varsa yine bu doğrultuda aksesuarlar seçmeli,  daha nostaljik bir yapıda olan dekorasyonunuz varsa daha eski görünümlü, nostalji kokan aksesuarlar seçmelisiniz. Bu sayede evinize yenilik katarken var olan ev dekorasyonu bozup göze batan bir görüntü oluşturmaktan da kaçınmış olursunuz. Bu işlemleri yapmak için isterseniz profesyonel bir ekiple bir iç mimar ile çalışabilir ya da zevkine güvenen biriyseniz tüm aksesuarlarınızı kendiniz seçerek evinize yeni bir hava katabilirsiniz. Sizde evinizin şimdi ki halinden sıkıldıysanız, evinizi daha da güzelleştirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden aksesuar seçimine başlamalısınız.

super-ev-tasarımları super-ev-dekorasyonları siyah-ev-mobilyaları ev+dekorasyonları

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top