Ev Dekorasyonlarında Bilinmesi Gerekenler •
Ev Dekorasyonlarında Bilinmesi Gerekenler Reviewed by Momizat on . Ev dekorasyonları  seçimi dikkate edilmesi gereken bir meseledir. Evinizi düzenlerken bu tarz işlemler yapabilir ve evinizi olduğundan daha güzel görünüme sokab Ev dekorasyonları  seçimi dikkate edilmesi gereken bir meseledir. Evinizi düzenlerken bu tarz işlemler yapabilir ve evinizi olduğundan daha güzel görünüme sokab Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » DEKORASYONLAR » Ev Dekorasyonlarında Bilinmesi Gerekenler

Ev Dekorasyonlarında Bilinmesi Gerekenler

Ev dekorasyonları  seçimi dikkate edilmesi gereken bir meseledir. Evinizi düzenlerken bu tarz işlemler yapabilir ve evinizi olduğundan daha güzel görünüme sokabilirsiniz. Bu aynı saça fön çekmek gibidir saç üzerinde oynamaya benzer. Güzel bir görünüm kazandırır. Ev dekorasyonu yapılırken bazı şeylere dikkat etmemiz gerekir. Evimizi süsleyelim derken berbat edebiliriz bu yüzden bir uzmana danışmakta fayda vardır. Ancak zevkinize güveniyorsanız evinizi düzenleyebilirsiniz. Ev süslenirken çok fazla abartılmamalıdır. Evimizin köşelerine sevimli objeler koyarak gelen misafirlerimize ve kendimize güzel bir görünüm sağlayabiliriz. Evimizdeki dekorasyonların insan psikolojisine katkısı da vardır. Örneğin; evdeki süslemeler sayesinde içimizdeki kötülükleri atarız olumlu düşünmeye başlarız ancak unutulmamalıdır ki kötü ve dağınık yapılan dekorasyonlar bizim moralimizi de bozabilir. Bu yüzden evimizi dizerken uzun süre düşünmeli ondan sonra böyle bir işlemi yapmalıyız.

         Ev dekorasyonları uygulanırken renklere dikkat etmeliyiz evin baskın renkleriyle uyum içerisinde olması dikkat edilmesi gereken bir meseledir. Bu yüzden yapacağımız süslemeler evin havasını değiştireceği gibi evimizle uyum sağlamalıdır. Evimizin dekorasyonu içi evimizde bulunan köşelere mumluklar koyarak ya da bazı sevimli biblolar koyarak evin havasın değiştirebilir bunun gibi bazı firmalarla anlaşarak evimizin tavanlarında, evimizin dolaplarında bazı oynamalar yapabilir ve hatta evimizin duvarlarında bile oynamalar yapabiliriz. Örneğin; Mutfağında balkon bulunan bir sürü kişi vardır, bu balkonu mutlak birleştirebilir güzel bir hava çıkarabiliriz oraya ancak bunu yaparken kesinlikle bir uzmana danışılmalıdır ki istenmeyen sonuçlarla karşılaşmayalım. Aynı zamanda evimizde yan yana bulunan odalarımızın duvarlarını kırarak bu odaları birleştirebilir daha ferah ve daha büyük bir oda meydana getirebiliriz. Evimizi süslerken eski eşyalardan yararlanabiliriz bu eşyaları boyayarak üzerlerine resimler yapıştırarak yeni tasarımlar meydana getirmemiz mümkündür.

 

salon-dekorasyon ev-dekorasyon-fikirleri modern-yatak-odasi

 

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top