Ev dekorasyonları nasıl yapılmalı •
Ev dekorasyonları nasıl yapılmalı Reviewed by Momizat on . Ev dekorasyonu ve tasarımı gerçekten zevkle yapılan bir hobidir. Bazılarımız bahçesini bazıları ofisini dekor ederek güzel görünüme sahip olmak isterler. Dekora Ev dekorasyonu ve tasarımı gerçekten zevkle yapılan bir hobidir. Bazılarımız bahçesini bazıları ofisini dekor ederek güzel görünüme sahip olmak isterler. Dekora Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Dekorasyonu » Ev dekorasyonları nasıl yapılmalı

Ev dekorasyonları nasıl yapılmalı

Ev dekorasyonu ve tasarımı gerçekten zevkle yapılan bir hobidir. Bazılarımız bahçesini bazıları ofisini dekor ederek güzel görünüme sahip olmak isterler. Dekorasyon edilecek yer aslında birazda insanın tarzını ve ruh halini anlatmakta, tabi ki bu işi severek yapıyorsak. İçimizdeki enerjiyi ve sevgiyide katarak bir mimarcı gibi şık dokunuşlarla evimizin görselini estetik ve modern yapabiliriz. Öncelikle daha öncede anlattığımız yazılarımızdan takip ettiyseniz bu yazımızda da mobilyalarımızın ve aksesuarlarımızın uyumluklarını ve gelen yazın renklerine göre yapmanız açısından olacaktır.

Bu sezon evlerimize renga renk ev aksesuarları, mobilyalar gelecek. Tasarımcıların ve mimarların en çok özen gösterdiği hanımların hangi modelleri istemeleridir. Evinizin metre karesi küçükse tasarımcınız veya mimarınız kesinlikle sizin fikrinize göre tasarlayacaktır. Ev mobilyalarınızı ve aksesuarlarınızı siz seçebilirsiniz, bunu tasarımcınızdan fikir alarak da yapabilirsiniz. Ama tasarımcınız da sizseniz 🙂 o zaman önerimiz bazı kişilere danışmanız yönünde olacaktır. Mimarcılar bir çok tasarım yaptığından fikirlerini hemen gerçekleştirebilirler, ilk kez dekorasyon yapıyorsanız kesinlikle bazı kaynaklardan fikir edinmeniz gerekiyor veya sitemizde daha çok ev dekorasyon örneklerine bakabilirsiniz ki size kesinlikle çok büyük faydası dokunacaktır. Farklı ev dekorasyonları kullanacağınız mobilyalar, tablolar, mumlar ve minderler hakkında çok iyi bir araçtır. Bu yüzden ilk ev dekorasyonunuz ve evinizin ilk konumlandırılmasıyla bir mimara veya tasarımcıya başvurmanız yada fikir almanızdır. Eğer ki bir mimarla çalışmayı planladıysanız   ev dekorasyonları konusunda  esnek ve tercübe sahibi birisi olmasına dikkat ediniz.

ev_dekorasyon_ornekleri_2016 (5) ev_dekorasyon_ornekleri_2016 (1) ev_dekorasyon_ornekleri_2016 (2) ev_dekorasyon_ornekleri_2016 (3) ev_dekorasyon_ornekleri_2016 (4)

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top