Ev Aksesuarları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Ev Aksesuarları Hakkında Bilinmesi Gerekenler Reviewed by Momizat on . Evimizi dekore ederken en az önemsediğimiz alan aksesuarlardır. Oysaki dekorasyon bir yapbozsa bu yapbozun parçalarından biri de aksesuarlarımızdır. Aksesuar se Evimizi dekore ederken en az önemsediğimiz alan aksesuarlardır. Oysaki dekorasyon bir yapbozsa bu yapbozun parçalarından biri de aksesuarlarımızdır. Aksesuar se Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Aksesuarları » Ev Aksesuarları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ev Aksesuarları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Evimizi dekore ederken en az önemsediğimiz alan aksesuarlardır. Oysaki dekorasyon bir yapbozsa bu yapbozun parçalarından biri de aksesuarlarımızdır. Aksesuar seçimlerimizi en son alışverişe bırakmak veya çok az bütçe ayırmak yapmaya çalıştığımız işle tezat oluşturmaktadır. Ayrıca dekorasyonun bütünlüğünü bozmamak için tarzımızı belirleyip tüm dekorasyonu bu tarza göre belirlemeliyiz. Örneğin; oldukça klasik bir dekorasyon yapmak istiyoruz ancak ev aksesuarları bölümünden modern bir aksesuar alıyorsak bu tüm dekorasyon için olumsuz etki yaratacaktır.

Evimizin odaları dar ise odayı geniş gösterebilmek adına ayna kullanabiliriz. Ancak küçük odalara büyük aksesuarlar yerine küçük ve tamamlayıcı ev aksesuarları tercih edebiliriz. Evimizin her boş alanına küçük eşyalar koymaktansa küçük biblo larımızı tek bir alanda toplayabiliriz. Böylece göz zevkimize hitap eden bir dekorasyona sahip oluruz. Evimizin sıcak bir yüze sahip olabilmesi için çerçevelenmiş fotoğraflar kullanabiliriz. Sevdiklerimize veya kendimize ait fotoğraflar evimizin şirinliğini artıracaktır. Evimizi dekore ederken çiçek kullanımı evimizi samimi bir havaya sokacaktır. Ayrıca renk seçimleri konusunda da iddialı olmalıyız. Dekorasyon yaptığımız odaya göre zıt renkler kullanmaktan çekinmemeliyiz.

Ev dekorasyonu tarzınızı seçtiyseniz ev aksesuarları seçimizi de kolaylaştırdınız demektir. Klasik tarzda bir eve sahip olmak istiyorsanız büyük antika vazo ve heykeller kullanabilirsiniz. Evinizin modern bir havada olmasını istiyorsanız demir heykellerden ve modern yeni bibloları almaktan korkmamalısınız. Eğer aksesuar seçiminde kafa karışıklığı yaşıyorsanız profesyonel bir yardım tam size göre. Bir mimarla anlaşabilir veya mimarların çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Ahşap mobilya tarzına dayalı olarak evinizi dekore ediyorsanız beyaz porselen ev aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Beyaz porselenler ahşap renklerinde her zaman kendini daha belirgin hale getirecek misafirlerinizin dikkatini üzerine çekecektir. Aksesuarlar için renk konusunda tabii ki mimarlarınıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Evimiz bizi yansıtan bir aynadır. Kendimize nasıl özen gösteriyorsak evimize de aynı şekilde özen göstermeliyiz. Aksesuarlarımızın evimizin süsü olduğunu unutmamalıyız. Tüm dekorasyonla ilgili gösterdiğimiz ilgiyi aksesuar seçimimizde de göstermeliyiz. Evimizin bizim ruh halimizi ve enerjimizi yansıtmasını istemek hakkımız. Bunun için evimizin tarzını da kendi tarzımızla bütünleştire biliriz.

ev-aksesuarlarim

ProEXR File Description =Attributes= channels (chlist) compression (compression): Piz dataWindow (box2i): [0, 0, 1919, 1079] displayWindow (box2i): [0, 0, 1919, 1079] lineOrder (lineOrder): Increasing Y pixelAspectRatio (float): 1 screenWindowCenter (v2f): [0, 0] screenWindowWidth (float): 1 type (string): "scanlineimage" =Channels= A (half) B (half) G (half) R (half)

ev-aksesuarlari

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top