Ev Aksesuar Vitrinleri •
Ev Aksesuar Vitrinleri Reviewed by Momizat on . Aksesuarlar sıradanlığı ayrıcalığa çeviren minik detaylardır. Bu kimi zaman kıyafetlerimizde, kimi zaman ofisimizde, kimi zaman ise evimizde kendini gösterir. G Aksesuarlar sıradanlığı ayrıcalığa çeviren minik detaylardır. Bu kimi zaman kıyafetlerimizde, kimi zaman ofisimizde, kimi zaman ise evimizde kendini gösterir. G Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Aksesuarları » Ev Aksesuar Vitrinleri

Ev Aksesuar Vitrinleri

Aksesuarlar sıradanlığı ayrıcalığa çeviren minik detaylardır. Bu kimi zaman kıyafetlerimizde, kimi zaman ofisimizde, kimi zaman ise evimizde kendini gösterir.

Geçmişte çok da fazla çeşitlilik göstermeyen ev aksesuarları, şimdilerde ise bambaşka modeller ile evlerimizi süslüyor. Her bir oda için farklı tasarımları bulunan aksesuarlar, evimizi renklendirirken, misafirlerimize de keyifli bir odada ağırlanma şerefi sunuyor.

Ev aksesuarları evin her bir bölümü için farklı tasarlanıyor demiştik. Biz öncelikle salondan başlayalım evimizi süslemeye. Salonumuzun aydınlatması sade olabilirken, enteresan bir görünüme de sahip olabilir. Çok farklı şekillerde, taşlardan veya değişik maddelerden yapılmış avize modelleri salonumuzu pırıl pırıl parlatarak göz kamaştıracak. Salonumuzda eğer televizyon ünitemiz veya vitrinimiz mevcut ise, buraları biblolar, çiçekler, çerçeveler ile süsleyebiliriz. Ayrıca salonumuza ahşap süslenmiş sehpalar alabilir, üzerlerine ise belki süslü bir çerezlik, belki bir kül tablası koyabiliriz. Duvarlarına büyük, şık bir saat takmamız hem işimize yarayabilir hem de görsel anlamda katkı sağlayabilir. Piyasada mevcut olan perde süslerini de yine uyumlu bir şekilde olmak şartı ile tercih edebiliriz. Salonumuz  için yapılmış ev dekorasyonu  abartılmadan, dengeli ve uyumlu bir şekilde tercih edilmelidir.

Geçelim banyomuza. Banyolar her ne kadar küçük veya önemsiz gözükseler de, banyo için kullanılabilecek birçok aksesuar vardır. Adeta tarih kokan bir hamama çevirmek veya tamamen modernlik rüzgârı estirmek aksesuarlarla sağlanabilecek bir şeydir. Ev aksesuarı satan alışveriş merkezlerindeki mağazalar bizim isteklerimize yanıt verebileceklerdir. Banyomuz için öncelikle alınması gereken şey sabunluk-fırça setidir. Metal bir set tercih edersek banyomuz daha çok modern görünümlü olacaktır. Altın kaplamalı, çiçek desenli setler ise daha klasik bir görüntü ortaya koyacaktır. Tercih sizin! Evinizi güzelleştirdiğiniz kadar güzel olur. Maddiyat kısmına da dikkat ederek, zevkinizi aksesuarlar ile yansıtabilir, akılda iz bırakan bir eve sahip olabilirsiniz.

yeni-ev-mobilyaları ev_dizayn_örnekleri ev_dizaynı yatak-odası-dekorasyonu

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top