Dekoratif Ev Aksesuarı •
Dekoratif Ev Aksesuarı Reviewed by Momizat on .  Ev aksesuarları, her evin kaçınılmaz eşyası olmuş durumda artık. Şöyle bir 20 yıl öncesine baktığımızda da aksesuarların evlerde yer ettiğini fark ediyoruz ve  Ev aksesuarları, her evin kaçınılmaz eşyası olmuş durumda artık. Şöyle bir 20 yıl öncesine baktığımızda da aksesuarların evlerde yer ettiğini fark ediyoruz ve Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Aksesuarları » Dekoratif Ev Aksesuarı

Dekoratif Ev Aksesuarı

 Ev aksesuarları, her evin kaçınılmaz eşyası olmuş durumda artık. Şöyle bir 20 yıl öncesine baktığımızda da aksesuarların evlerde yer ettiğini fark ediyoruz ve hala modelleri değişse de kullanılmaktan vazgeçilmeyen evin olmazsa olmazıdır onlar. Ev aksesuarı alırken ne tarz almalı ya da hangileri sizin evinize uygun sorularına cevaplar arayalım bu yazımızda.  Ev aksesuarları olarak kullanılan puflar eski zamanlarda babaannelerimizin evinde vardı. Günümüzde ise artık yeni nesil bu pufların hem aksesuar hem de çok kullanışlı bir eşya olduğunu fark ettiğinden beri hemen hemen her evde pufları görebiliyoruz. Çok fazla fonksiyona sahip oldukları için insanlara cazip gelen puflar ev modasının da değişmesiyle farklılaşıyorlar. Mesela renkleri çok güzel uyum sağlıyor ev ortamına. Aldığınız kırmızı renk bir puf evin havasını bambaşka bir hale sokabiliyor. Fonksiyonları demişken ondan da bahsetmeden geçmeyelim. Bazı pufları hem sehpa olarak kullanılabiliyorsunuz hem de oturmak için de bir alternatif yerdir. Bazıları ise üstü açılıp kapanabilen gizli bir bölmeye sahip olabiliyor. Bazılarının ayaklarının hemen üstünde küçük bir raf şeklinde ıvır zıvır eşyaları koymak için kullanılabiliyor. Hem az yer tutuyor hem de taşınabilmesi kolay.

Puflar dışında aksesuar olarak alınan avizelerde evi ya modern ya da klasik gösterebiliyor. Çok gösteriş sevmiyorsanız, sade bir avize bile çok hoş bir görünüm sağlayabiliyor. Yine evinize uygun tablolar da ev aksesuarları arasında kullanılabilecek eşyalardır. Tablonun eve uyum sağlaması, içeriği küçük detaylardır fakat önemlidirler. Mesela duvarınız krem rengiyse koyu renk bir tablo şık bir görüntü yaratabilir. Aksine duvarınız kırmızı renkteyse de tablonuzun açık renkli olmasını tercih ettiğinizde ise eviniz göz alıcı bir güzelliğe sahip olacaktır.

ev_aksesuar ev_aksesuarı ev_aksesuarları

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top