Büyük Ev Dekorasyon Örneği •
Büyük Ev Dekorasyon Örneği Reviewed by Momizat on . Büyük Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır ? Genelde herkesin arzusu metre karesi büyük, geniş rahat bir dairede yaşamaktır.  Büyük bir daireyi döşemek de oldukça zev Büyük Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır ? Genelde herkesin arzusu metre karesi büyük, geniş rahat bir dairede yaşamaktır.  Büyük bir daireyi döşemek de oldukça zev Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Dekorasyonu » Büyük Ev Dekorasyon Örneği

Büyük Ev Dekorasyon Örneği

Büyük Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır ?

Genelde herkesin arzusu metre karesi büyük, geniş rahat bir dairede yaşamaktır.  Büyük bir daireyi döşemek de oldukça zevklidir, hele de konforunuza önem veren biriyseniz… Çünkü geniş dairelerde istediğiniz kadar büyük ve konforlu koltuk takımları tercih edebilirsiniz.

Büyük dairelerde illa açık renk mobilya tercih etmek de gerekmez. Alanınız geniş olduğu için koyu renk mobilyalarda bile evinizin içi karanlık gözükmeyecektir. Ahşap tonlarını seviyorsanız ve siyah tutkunuysanız büyük dairelerde rahatlıkla bu renkleri tercih edebilirsiniz. Füme spor L koltuk ile salonunuzu hem modern hem de istediğiniz konfora büründürebilirsiniz.  Tv ünitesi ve dolap sistemlerinde de siyahın o asil duruşundan, ahşabın da doğallığından faydalanarak oldukça modern ve konforlu salonunuza bir artı daha kazandırmış olacaksınız. Ve tabii geniş salonun en güzel özelliklerinden biri de büyük masa koyabilme özelliğidir. Geniş bir ev istediğiniz kadar misafir ağırlayabilir, harika sofralar hazırlayabilir, dostlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

Her evde olduğu gibi büyük bir dairede de aksesuarlar önemli yer tutar. Çok fazla aksesuar sevmiyorsanız birkaç büyük obje ile geniş salonunuzu bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Büyük evlerin en gözde aksesuarları, büyük objelerden oluşur. Çok küçük aksesuarlar seçerseniz aksesuarlarınız kaybolur ve evi dağınıkmış gibi gösterebilir. Bunun da çözümü birkaç büyük biblo veya seramik ile dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

Büyük bir dairenin büyük de duvarları olur . Bu da rahat bir dolap sistemi kurabilmeniz anlamına gelir. Böylelikle eşyalarınızı ferah bir şekilde yerleştirebilir hem düzenli bir eve sahip olursunuz hem de kullanışlı… Aynı zamanda bu büyük duvarların belirli yerlerini renkli tablolarla süsleyebilirsiniz. İşte bu seçimle evinizin duvarlarına renk katarak mobilyalarınızla bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Ve renkli tablolarla da evinizi bir o kadar daha modern görünüme sokmuş olursunuz. Üstelik sanat her evde olmalıdır.

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top