Bir Ebeveyn Banyo Dekorasyonu •
Bir Ebeveyn Banyo Dekorasyonu Reviewed by Momizat on . Bir Ebeveyn Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır. Yaşam alanlarımızdan en önemli yerlerinden biri de banyolarımızdır. Ebeveyn banyosu olan bir ev ,artı özelliğe sa Bir Ebeveyn Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır. Yaşam alanlarımızdan en önemli yerlerinden biri de banyolarımızdır. Ebeveyn banyosu olan bir ev ,artı özelliğe sa Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Banyo » Bir Ebeveyn Banyo Dekorasyonu

Bir Ebeveyn Banyo Dekorasyonu

Bir Ebeveyn Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır.

Yaşam alanlarımızdan en önemli yerlerinden biri de banyolarımızdır. Ebeveyn banyosu olan bir ev ,artı özelliğe sahiptir. Ebeveyn banyolarının yatak odanızda olması işinizi kolaylaştırır. Büyük  evlerin çoğunda olması gereken en önemli  artıdır ebeveyn banyosu .  Metrekaresi büyük bir evin ebeveyn banyosu yok ise işiniz zorlaşır. Hem yatak odanızla banyo mesafeniz açısından hem de gelen misafirlerinizin rahat edebilmesi açısından…

Banyoların var olması kadar önemli bir konuda onların nasıl dizayn edildiğidir. Banyo deyip geçilmemeli, bir banyoda en az bir oturma odası kadar önemlidir kullanılabilirliği. Ferah olması en önemli özelliğidir. Küçük de olabilir ama ferah göstermek sizin elinizdedir. Kullanılan zemin ve duvar taş seçiminizde daha açık renkler tercih ederseniz alanınız olduğundan daha büyük gözükecektir.

Aynalar ; banyoların olmazsa olmazlarındandır. En özel kişisel bakımlarımızı dahi banyoda gerçekleştirdiğimizden kendimizi görebilmemiz için aynalara daima ihtiyacımız olacaktır. Aynı zamanda aynalar bulundukları ortama derinlik de katarlar, bu da banyonuzun daha geniş ve ferah gözükmesini sağlayacaktır. Yani aynalar hem kişisel ihtiyaçlarımız hem de ortamı daha ferah göstermemizi sağlayan önemli objelerdir.

Banyolarımızda su geçirmez kaliteli malzemeler kullanırsak uzun süre dayanıklı bir kullanım elde ederiz. Yani hem kullandığımız renk tonlarına hem de kullandığımız malzemeye dikkat etmemiz gerekir.  Geniş bir banyoya sahipseniz değişik banyo aksesuarlarıyla da banyonuzun şık gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top