Bir arti Bir Evlerin Mobilya Dekoru •
Bir arti Bir Evlerin Mobilya Dekoru Reviewed by Momizat on .     Küçük Evler İçin Mobilya Dekoru 1+1 evler de oldukça kullanışlı hale getirilebilir. Düzgün bir ev dizaynı ile hem eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz,     Küçük Evler İçin Mobilya Dekoru 1+1 evler de oldukça kullanışlı hale getirilebilir. Düzgün bir ev dizaynı ile hem eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz, Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Dekorasyonu » Bir arti Bir Evlerin Mobilya Dekoru

Bir arti Bir Evlerin Mobilya Dekoru

    Küçük Evler İçin Mobilya Dekoru

1+1 evler de oldukça kullanışlı hale getirilebilir. Düzgün bir ev dizaynı ile hem eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz, hem de mobilyalarınızı… Öncelikle yapmanız gereken evinizin metre karesine uygun mobilyalar seçmek olacaktır. Sonrasında evin ölü alanlarını ve boş duvarlarınızı dolaplarla dekore etmek olmalıdır.  Böylelikle küçük  ama kullanışlı bir eve sahip olacaksınız ve eşyalarınızı yerleştirirken hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Dolaplarınızın içinde ne kadar çok raf sistemi olursa eşyalarınız da o kadar düzenli  olacaktır. Bu da yaşam kalitenizi arttırır ve küçük bir evde bile rahatlıkla, üstelik düzenli yaşayabilmenizi sağlayacaktır.

Stüdyo daireleri ve 1+1 evleri dekor ederken bir dikkat edilmesi gereken husus da mobilyalarınızı seçerken çok koyu tonlara kaçmamanız olacaktır. Ne kadar açık renk mobilyalar tercih ederseniz evinizin içi o kadar ferah gözükecektir. Bu da metre karenizin aslında çok da küçük gözükmemesini sağlayacaktır.

Evin olmazsa olmazı kanepelerdir. İlk önce evinize ve zevkinize uygun bir kanepe seçmekle oturma alanınızın ilk eşyasını alabilirsiniz. Sonrasında yine evinizin ebatına uygun bir yemek masası, sandalyeler  ve tv ünitesi ile neredeyse oturma alanınızın mobilyalarının demirbaşlarını almış bulunursunuz.

Eğer anılara önem veriyorsanız ve oldukça fazla fotoğrafınız varsa boş kalan ve görüş alanınızda olan bir duvara fotoğraflarınızı çerçeveleyip asabilirsiniz. Böylelikle baktıkça zevk alıp yüzünüze mutlu tebessüm bırakan birçok anınız da her an sizinle olacaktır. Aslında çok da önemsenmeyen birkaç aksesuar da evinizin dekorunu tahmin ettiğinizden daha fazla değiştirebilir. Aksesuarlar evin ruhu gibidirler. Evinizin daha albenili ve daha sıcak gözükmesini sağlarlar. O küçümsediğimiz birkaç biblo aslında evlerimizin harika gözükmesini sağlayan objelerdir. O yüzden aksesuar seçerken de özenli davranmalıyız.

1+1 evlerde halı pek tercih edilmez .Edilse bile metre karesi küçük halılar tercih edilmelidir. Son olarak önemli noktalardan biri de oturma odanızın ışık sistemidir. Açık renk mobilyalar kullandığınız için aynı zamanda beyaz ışık da kullanırsanız evinizin bir o kadar daha aydınlık görünmesini sağlamış olacaksınız. Hem dekor hem de ek bir aydınlatma için şık bir lambader  de kullanabilirsiniz.

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top