Berrak Ev Dekorasyonu •
Berrak Ev Dekorasyonu Reviewed by Momizat on . Modern bir ev dekorasyonu üzerine yoğunlaşmak için en ideali ev mobilyasını seçmeliyiz. Evimizin demirbaşları olarak bilinen köşe koltuk takımları ile sofistike Modern bir ev dekorasyonu üzerine yoğunlaşmak için en ideali ev mobilyasını seçmeliyiz. Evimizin demirbaşları olarak bilinen köşe koltuk takımları ile sofistike Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Dekorasyonu » Berrak Ev Dekorasyonu

Berrak Ev Dekorasyonu

Modern bir ev dekorasyonu üzerine yoğunlaşmak için en ideali ev mobilyasını seçmeliyiz. Evimizin demirbaşları olarak bilinen köşe koltuk takımları ile sofistike bir ortam oluştura biliriz. Bej ve kahverengi tonların görkemli mobilyalar seçerek başlaya biliriz. Hanımlarında en çok dikkatini çeken mobilya renklerinden olan bej ve kahverengi dekorasyon konusunda sizlere çok yardımcı olacaktır.
Salonunuz için masa lambası seçerken iki benzer aydınlatma ile devam edebilirsiniz. Koyu tonlarında kilim veya halı seçimi yaparak da mobilyalarınızın daha çok ortaya çıkmasını sağlarsınız, yanı sıra koyu tondaki kilim veya halınız kiri belli ettirmeyecektir. Masa lambaları ile simetri dekoru yakaladıktan sonra devam edelim. Ortaya inci beyazında bir sehpa seçimi L koltuğunuzun yanına yan sehpa seçerekte koltuğunuzla kombinleye bilirsiniz. Perdelerimizi bej rengi seçmemiz dekorasyonumuz için en ideali olacaktır. Hanımlarında ev tasarımları konusunda perde seçimlerini bej ve kahve tonlarında yapmakta. Masa lambası, perde, kilim ve halı alımları bittikten sonra dekoratif ev aksesuarlarına sıra geliyor bunlardan bazıları şöyle; tablolar, büyük mumlar ve mumluklar, renkli vazolar, süs çicekler, kesonlar ve duvar saatleri. Bu aksesuarların hepsini salon dekorasyonunuz için kullanmanız uygun olmaya bilir, fazla kalabalık ev aksesuarı yapacağınız dekorasyonu bitirebilir, tercihiniz tablolar ve vazolardan olabilir. Banyo dekorasyonu içinde küçük bir ayna modeli süs çiçeği burada kullana bilirsiniz ve lavabo altı dolap ile tamamlaya bilirsiniz. Yatak odası takımı seçerken’de salon koltuğunuzun renginde seçebilir masa lambası ve tablo ile dekorasyon yapabilirsiniz.

   Modern ev dekorasyonları için unutulmaması gereken konular dan bir tanesi modern ev mobilyaları olup devamında aksesuarları gelmekte. Ev mobilyası seçimlerini kesinlikle aceleye getirmeyiniz güzel bir ev dekorasyonu yapmanız dileği ile.

 

2015_ev_dekorasyonu yeni_banyo_dekorasyonu modern_ev_dekorasyonu (1) modern_ev_dekorasyon ev_dekorasyonu (3) ev_dekorasyon yeni_ev_tasarimlari

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top