Banyoda Beyazın Asaleti •
Banyoda Beyazın Asaleti Reviewed by Momizat on . Beyaz Banyo Dekorasyon Fikri Birbirinden şık, birbirinden güzel banyoya sahip olmak sizin elinizde.  Yapmanız gereken öncelikle banyonuzun mimarisine uygun bir Beyaz Banyo Dekorasyon Fikri Birbirinden şık, birbirinden güzel banyoya sahip olmak sizin elinizde.  Yapmanız gereken öncelikle banyonuzun mimarisine uygun bir Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Banyo » Banyoda Beyazın Asaleti

Banyoda Beyazın Asaleti

Beyaz Banyo Dekorasyon Fikri

Birbirinden şık, birbirinden güzel banyoya sahip olmak sizin elinizde.  Yapmanız gereken öncelikle banyonuzun mimarisine uygun bir dizayn oluşturmak olacaktır. Bu işin içinden çıkamayacağınızı düşünüyorsanız veya birçok fikre sahip olup karar veremiyorsanız bir iç mimardan yardım alıp hayallerinizdeki banyoya siz de sahip olabilirsiniz.

Görseldeki banyo dekorasyonu sadeliği sevenler için güzel bir fikir olabilir. Beyaz evinizin her bölümüne yakıştığı gibi banyonuzun da hem şık, hem sade, hem de hijyen ve temiz görünmesini sağlayacaktır. Üstelik kullandığınız pırıl pırıl bir ışık sistemiyle banyonuzda adeta bir inci parlaklığı yakalayabilirsiniz.  Hem sade , hem modern bir görünüm istiyorsanız beyazın asilliğinden kesinlikle yararlanmalısınız.

Banyonuzu dekore ederken banyonuzun boyutuna ve ışık alıp almamasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz görselde kullanılan renklerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda beyaz renk kullandığınızda banyoların en büyük sorunu olan kireç ve buhar sorunundan da çok fazla etkilenmemiş olursunuz.

Banyo dolaplarına önem veriyorsanız  ve yerinizden tasarruf etmek istiyorsanız lavabonun olduğu yere dolapları bir bütün olarak koymayı tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde yine banyonuzun ebatına göre klozet , küvet veya duşakabin yerinizi doğru olarak belirlemelisiniz. Günümüzde 1+1 residence  daireler revaşta olduğundan banyolar da küçük oluyor. Eğer böyle bir daireye sahipseniz cam bir duşakabin tercih edebilirsiniz. Böylelikle banyonuzu boğmadan geniş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Beyaz Banyo Dekorasyonu

Banyo Dekorasyonu

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top