Aksesuarlar İle Renkli Evler •
Aksesuarlar İle Renkli Evler Reviewed by Momizat on . Aksesuarlar hayatımızı özgünleştiren en değerli nesnelerdir. Ev aksesuarları için de aynı konu söz konusu. Evimizi en güzel şekilde döşedikten sonra iyice bütün Aksesuarlar hayatımızı özgünleştiren en değerli nesnelerdir. Ev aksesuarları için de aynı konu söz konusu. Evimizi en güzel şekilde döşedikten sonra iyice bütün Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Ev Aksesuarları » Aksesuarlar İle Renkli Evler

Aksesuarlar İle Renkli Evler

Aksesuarlar hayatımızı özgünleştiren en değerli nesnelerdir. Ev aksesuarları için de aynı konu söz konusu. Evimizi en güzel şekilde döşedikten sonra iyice bütünleşmesi için aksesuarlar seçeriz. Peki, hangi aksesuar nerede ve nasıl kullanılmalı?
Evimizde en fazla göze gözüken yer duvarlardır. Duvarların renk seçiminin önemli olduğu kadar üzerine astığımız çerçevelerde önemlidir. Eğer klasik bir odaya sahipseniz daha çok altın renkli çerçeveye sahip içerisinde belki dini yazılar belki de barok dönemi yansıtan resimler olan tablolar kullanabilirsin. Eğer tamamen modern mobilyaların olduğu bir odada iseniz ahşap çerçeveli veya metalik çerçeveler daha fazla uyum gösterecektir. Günümüzde fazlaca karşılaştığımız çoklu çerçeveler bu tarz modern odalarda kullanılabilir.
Ev aksesuarları içinde birde vazolar vardır. Porselen, cam, seramik birçok şekli ve türü bulunan vazolar hemen hemen her oda tipine uygun tercih edilme imkanına sahiptir. İçerisine çiçek konularak odaya sıcak bir hava katabilirken, eski desenli, seramik, büyük bir vazo ortama ağır bir hava katabilir. Bunların yanı sıra eski radyolar, eski telefonlar odayı tamamen farklı bir havaya sokacaktır. Gelen misafirleriniz tarih kokan bu tarz odalardan fazlasıyla keyif alacaktır. Köşe başında çalan eski gramofon ise bir yandan kulakların pasını silecektir.
Romantik bir kişilikseniz ev aksesuarları denince aklınıza tabii ki ilk olarak mumlar gelecektir. Mumlar bazen büyük bir davet verdiğinizde sofranızda, bazen ise lambanın odayı doldurduğu ışık sizi sıktığında başucunuzda bulunabilir. Mumların farklı havası sizi değişik hislere yönlendirebilir. Şimdi kokulu mumlarda mevcut piyasa da… Bir yandan romantikliği yaşarken bir yandan burnunuza gelen harika kokular belki sizi eski bir anınıza götürecek belki ise yeni hayallere… Şimdi hangi havaya bürünmek istediğinizi siz seçin! Bin bir türlü aksesuar mevcut olan mağazalara gidip, kendinizi evinize aşık edin.

residence-ev-dekor ev-dekorasyonu modern-salon-dekorasyonu yatak-odası-dekorasyonu ev-mobilyası modern-ev-dekorasyon

Copyright © 2014 -Tüm hakları saklıdır. Ev Dizaynı

Scroll to top